Prawniczka wewnętrzna / Prawnik wewnętrzny

Warszawa
Oferta ważna do 31.05.2024
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

praca nad umowami handlowymi (również w języku angielskim), w tym sporządzanie i opiniowanie oraz pomoc w negocjacjach warunków umów,
pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych,
przygotowywanie opinii prawnych, projektów pism i dokumentów, w tym regulaminów i procedur,
współpraca z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie zgodności z regulacjami ochrony danych osobowych,
prowadzenie bieżącego monitoringu legislacyjnego.

Nasze wymagania

samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
mile widziany tytuł Radcy prawnego/Radczyni prawnej lub Adwokata/Adwokatki,
komunikatywność i umiejętność posługiwania się prostym językiem, zrozumiałym dla klienta biznesowego,
praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa handlowego, prawa pracy oraz orientacja w zakresie regulacji rynku e-commerce, RODO,
dokładność, rzetelność, sumienność,
rozumienie potrzeb biznesowych klienta,
znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej, w stopniu umożliwiającym, pracę na anglojęzycznych dokumentach.