Tajemnice liderów: jak zachować efektywność i nie zrazić do siebie ludzi?

Bez wątpienia najlepsi menedżerowie w wyjątkowy sposób gospodarują uwagą – własną i swojej firmy. Prawdziwym wyzwaniem jest jednak zachowanie skupienia na tym, co naprawdę ważne, zwłaszcza w natłoku informacji i rzeczywistości cyfrowego przeciążenia.
W czym tkwi sekret najbardziej efektywnych i szanowanych menedżerów? W jaki sposób dbają o relacje w swoich zespołach, zachowując wysoką skuteczność w realizowaniu zadań? To pytania, które zadają sobie nie tylko początkujący liderzy.
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdą Państwo w naszym raporcie, w którym zawarliśmy poniższe artykuły, opublikowane wcześniej w „Harvard Business Review Polska:

  • Aby skutecznie oddziaływać na ludzi, należy utrzymywać równowagę między demonstrowaniem kompetencji zawodowych a serdecznością. – Amy J.C. Cuddy, Matthew Kohut, John Neffinger
  • W jaki sposób skuteczni menedżerowie gospodarują uwagą – własną i organizacji. – Daniel Goleman
  • Zrób sobie przerwę. – Larry Rosen
  • Walcz z dekoncentracją bronią cyfrową. – Alexandra Samuel

 Administratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu umożliwienia darmowego pobrania raportu. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.