Agata Cołoszyńskapsycholog, trener, coach, menedżer; ekspert w dziedzinie psychologii sprzedaży i neurosprzedaży, psychologii konsumenta i psychologii zarządzania

Jako trener wspiera pracowników na różnych szczeblach i etapach kariery. W ostatnich 10 latach prowadziła szkolenia dla firm z branż: retail, horeca, gastronomicznej czy budowlanej. Pracuje indywidualnie i grupowo. Podczas tych wysoko ocenianych przez uczestników warsztatów zajmuje się zagadnieniami z obszaru zarządzania zespołami, motywacji, obsługi klienta, psychologii sprzedaży i emocji w biznesie.

Jako ekspert doradza firmom, jak zbudować skuteczną strategię HR, jak projektować i wdrażać efektywne systemy motywacyjne, jak budować trwałe i korzystne relacje z klientami oraz jak monitorować wydajność zespołów. Posiada 10-letnie doświadczenie menedżerskie, praktyczną stronę biznesu poznawała jako menedżer sprzedaży i dyrektor działu HR w organizacjach.

Rozwój osobisty i psychologia to jej życiowa pasja, dlatego w czasie wolnym najchętniej czyta wydawnictwa psychologiczne i uczy się nowych metod pracy z ludźmi.

Poznaj innych prowadzących