Aleksandra Ślifirskastrateg komunikacji

Aleksandra-Slifirska
Specjalizacja
  • Budowanie marki osobistej
  • Zarządzanie marką
  • Wystąpienia publiczne
  • Przywództwo
  • Komunikacja
  • PR

Jej misją jest wspieranie liderów w osiąganiu celów biznesowych poprzez komunikację z kluczowymi menedżerami i partnerami, a także budowanie wartości ich komunikacji osobistej. Uważa, że największą pułapką w definiowaniu reputacji liderów biznesu jest pokusa pracy nad wizerunkiem: to nie wizerunek w biznesie jest kluczem do sukcesu, ale autentyczne zasoby i spójność komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz.

Już od ponad dekady jako ekspert personal brandingu pomaga przedstawicielom świata biznesu w budowaniu i zarządzaniu marką osobistą, a także funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej. Stworzyła autorską metodę personal brandingu – Communication Quest. Na swoim koncie ma ponad 650 godzin szkoleniowych.

Opublikowała dwie książki dotyczące komunikacji medialnej
i profilu publicznego: „Medialne lwy dla rekinów biznesu. Sztuka świadomego wykorzystania mediów” oraz „Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego”. Jest przekonana, że budowanie i konsekwentne wdrażanie marki osobistej to istotna część pracy, jaką lider musi włożyć w swój rozwój.

Poza działalnością edukacyjną od 14 lat związana jest z firmą KOBOLD, gdzie pełni funkcję prezesa zarządu. Propaguje bliskie powiązanie strategii biznesowej ze strategią komunikacji z kluczowymi interesariuszami w celu podniesienia efektywności procesów.

Swoją wiedzą z zakresu wystąpień publicznych, skutecznej komunikacji oraz personal brandingu dzieli się na blogu www.aleksandraslifirska.pl oraz na kanale YouTube. Jej pasją jest literatura i sztuka. Uważa, że wszystko co najważniejsze, także w biznesie, zapisali już wielcy pisarze tego świata, dlatego warto się wczytać w ich dzieła.

Obejrzyj nagranie

Poznaj innych prowadzących