Aleksandra ŚlifirskaStrateg komunikacji, ekspert zarządzania marką osobistą

Aleksandra-Slifirska
Specjalizacja
  • Budowanie marki osobistej
  • Zarządzanie marką
  • Wystąpienia publiczne
  • Przywództwo
  • Komunikacja
  • PR

Karierę zawodową zaczynała w dziennikarstwie, ale szybko przekonała się, że jej prawdziwą pasją jest wspieranie firm i ich liderów w budowaniu skutecznej strategii komunikacji. Kilka lat temu założyła Instytut Komunikacji Medialnej, którego misją jest edukacja z obszaru komunikacji w biznesie dla liderów.

Już od ponad dekady jako ekspert od personal brandingu pomaga przedstawicielom świata biznesu w budowaniu i zarządzaniu marką osobistą, a także funkcjonowaniu w mediach. Stworzyła autorską metodę personal brandingu – Communication Quest.

Opublikowała dwie książki dotyczące komunikacji medialnej i wizerunku publicznego: „Medialne lwy dla rekinów biznesu. Sztuka świadomego wykorzystania mediów” oraz „Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego”. Jest przekonana, że budowanie i konsekwentne wdrażanie marki osobistej to istotna część pracy, jaką lider musi włożyć w swój rozwój. Na swoim koncie ma ponad 650 godzin szkoleniowych, podczas których pomaga w tym uczestnikom. Poza działalnością edukacyjną od 12 lat związana jest z firmą KOBOLD Sp. z o.o., gdzie pełni funkcję prezeski zarządu. Propagatorka bliskiego związku strategii biznesowej ze strategią komunikacji z kluczowymi interesariuszami w celu podniesienia efektywności procesów.

Swoją wiedzą z zakresu wystąpień publicznych, skutecznej komunikacji oraz personal brandingu  dzieli się na blogu www.aleksandraslifirska.pl oraz kanale YouTube. Jej pasją jest literatura i sztuka. Uważa, że wszystko co najważniejsze, także w biznesie, zapisali już wielcy pisarze tego świata, dlatego warto się wczytać w to, co napisali.

Obejrzyj nagranie

Poznaj innych prowadzących