Dave Kurlanzałożyciel OMG, twórca unikalnego narzędzia rekrutacji w sprzedaży

kurlan_hbrp_18112015_080

Jeden z największych autorytetów rekrutacji i ewaluacji sił sprzedaży. W 2015 roku został wymieniony dwukrotnie w prestiżowych rankingach Top Sales World – jako jedna z 50 osób, które mają dziś największy wpływ na realia sprzedaży i marketingu oraz jako autor wiodącego sprzedażowego blogu (Understanding the Sales Force).

Założyciel i dyrektor generalny Objective Management Group™ – pioniera i branżowego lidera oceny kompetencji obecnych i rekrutowanych pracowników działów sprzedaży. Od ponad 30 lat, OMG pomaga zarówno mniejszym firmom, jak i dużym organizacjom z listy Fortune 500 w osiąganiu wzrostu, poprawie marży, zatrudnianiu ludzi z predyspozycjami do sprzedaży oraz rozwijaniu efektywności sprzedaży.

Narzędzia diagnostyczne OMG opierają się na naukowym podejściu i skumulowanej próbie niemal 1 000 000 osób oraz ponad 11 000 ekip sprzedażowych. Dzięki ogromnej skali badawczej firma Kurlana stanowi największy światowy bank wiedzy na temat zachowań i predyspozycji wiodących handlowców oraz wzorcowych praktyk rekrutacji i oceny pracowników sprzedaży. Wyłącznym partnerem OMG w Polsce jest ICAN Institute, który wykorzystuje wspomniane badania na potrzeby programu ITS Sales Management Program™, a także rozszerza polską próbę bazy OMG.

Dave Kurlan wystąpił w Polsce podczas konferencji „Harvard Business Review Polska” i ICAN Institute „Rekrutuj i rozwijaj superhandlowców” (2015).

Poznaj innych prowadzących