dr Hubert Malinowskipsycholog społeczny, trener, coach i konsultant

malin
Specjalizacja
  • Inteligencja emocjonalna
  • Sprzedaż
  • Zarządzanie zespołem
  • Komunikacja w organizacji
  • Przywództwo
  • Zarządzanie sobą

Należy do najbardziej cenionych i poszukiwanych przez menedżerów trenerów i coachów inteligencji emocjonalnej (EQ) w sprzedaży w Polsce. Swoją osobowością i umiejętnościami trenerskimi potrafi przykuć uwagę najbardziej wymagających menedżerów wyższego szczebla.

Specjalizuje się w realizacji szkoleń i coachingów indywidualnych rozwijających kompetencje osobiste, w szczególności z zakresu inteligencji emocjonalnej EQ dla kadry wyższego i średniego szczebla. Jako ceniony praktyk biznesowy z wieloletnim stażem, był wielokrotnie zapraszany do współtworzenia narzędzi i programów szkoleniowych rozwijających kompetencje EQ. Uwagę poświęca zwłaszcza inteligencji emocjonalnej i stylom poznawczym w kierowaniu, negocjacjach, sprzedaży oraz komunikacji w organizacjach.

Ma za sobą aż 11 500 godzin przeprowadzonych zajęć i 1400 godzin coachingu indywidualnego i grupowego z zakresu zarządzania i rozwoju osobistego. Z sukcesem wspierał klientów z takich firm, jak: Mars, Microsoft, Nestle, Diageo, Royal Canin, Kompania Piwowarska, SC Johnson, Douglas, Cersanit, Henkel, Geers, Bakoma, Bayer, HP, Ustronianka.

Oprócz sesji dotyczących zagadnień biznesowych prowadzi także zajęcia dla osób, które chcą tworzyć szczęśliwe małżeństwa i być dobrymi rodzicami. Jest wielkim pasjonatem kina. Lubi również biegać i jeździć na rowerze.

Poznaj innych prowadzących