dr Maria Mycielska-TothHuman Capital Practice Leader

dr-maria-mycielska-toth
Specjalizacja
  • Kultura organizacyjna
  • Zarządzanie talentami
  • Rozwój osobisty
  • Efektywność zespołów

Socjolog i doktor nauk ekonomicznych,  autor szeregu artykułów na temat przywództwa, pracy naukowej dotyczącej wpływu przywództwa na klimat organizacyjny oraz dwóch podręczników akademickich. Wykładała na studiach MBA w Wyższej Szkole Zarządzania (The Polish Open University) oraz na Politechnice Śląskiej.

Od 2002 roku pomaga liderom i organizacjom jako konsultant, trener i coach indywidualny, korzystając również z własnego doświadczenia menedżerskiego w międzynarodowych korporacjach Xerox i Coca-Cola.

Prowadziła szkolenia i projekty rozwojowe w 15 krajach Europy i Azji. Nadzorowała również projekty badawcze związane z rozwojem przywództwa, osobistej skuteczności oraz budowaniem efektywnej kultury organizacyjnej na wszystkich szczeblach organizacji: od indywidualnych pracowników przez wpływ liderów aż po systemy i procesy.

Posiada wiele międzynarodowych certyfikatów oraz akredytacji trenerskich, konsultingowych i coachingowych w tym uprawnienia nadane przez Communispond i Human Synergistics International. Zajmuje się również analizą skuteczności sprzedaży z zastosowaniem narzędzi diagnostycznych Objective Management Group.

Pracowała dla wielu uznanych firm, np. Deloitte, Empik, Crédit Agricole, Estée Lauder, Żywiec, Abbott, Orbis, Fujitsu, Philips, Colgate-Palmolive, Dell Computers, SAS Institute, Volvo Auto Polska. Kocha narty i piesze wycieczki.

Poznaj innych prowadzących