dr Urszula Wysockadyrektor rozwoju biznesu w ICAN Institute

Urszula-Wysocka
Specjalizacja
  • Finanse i rachunkowość
  • Zarządzanie zespołem
  • Zarządzanie bankiem
  • Rozwój menedżerów

W ramach wieloletniej kariery naukowej i zawodowej zdobyła doświadczenie w zarządzaniu wszystkim obszarami bankowości, tj. komercyjnej, spółdzielczej, od strony nadzorczej oraz z poziomu makroekonomicznego. Współtworzyła projekty i realizowała strategie, które znacznie wpłynęły na poprawę efektywności zarządzania w największych bankach w Polsce. Ponadto zajmowała się budową i rozwojem zespołów, zarządzaniem sprzedażą oraz marketingiem.

Ma na swoim koncie prace w firmach należących do największych grup finansowych na świecie, m.in. Pekao SA, Bank Zachodni WBK SA, PZU SA. Współpracowała także z Komisją Nadzoru Finansowego oraz Związkiem Banków Polskich przy zarządzaniu ogólnopolskimi projektami edukacyjnymi z zakresu rynku finansowego oraz bankowości.

Poza aktywnością biznesową od lat rozwija swoją karierę naukową. Uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz dyplom Executive Master of Business Administration Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Swoją wiedzą dzieli się jako mentor wspierający innych w rozwoju osobistym oraz wykładowca na uczelniach wyższych – w Szkole Głównej Handlowej, Wyższej Szkole Biznesu.

Jest cenionym trenerem w ICAN Institute, gdzie odpowiada również za rozwój programu rozwoju menedżerskiego online ICAN Business Advisor i innych narzędzi dla kadry zarządzającej bazujących na smart digital learningu.

Autorka licznych opracowań naukowych, artykułów w prasie branżowej oraz projektów biznesowych. Na LinkedInie aktywnie prowadzi własną grupę „Bank of Tomorrow”.

Poznaj innych prowadzących