Jeffrey Gitomer doradca firm z listy Fortune 500, guru i praktyk sprzedaży

jeffrey-gitomer

Jego wiedza na temat sprzedaży, lojalności klientów i rozwoju osobistego jest znana na całym świecie. Słynie z prezentacji, seminariów i przemówień (więcej niż 100 rocznie!), które są zabawne, wnikliwe i bezpośrednie. Został uznany przez National Speaker Association z USA za jednego z najwybitniejszych mówców Hall of Fame.

Autor przełomowych książek, które znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa” i Amazon.com, m.in. The Sales Bible, The Little Red Book of Selling, The Little Black Book of Connections.

Jego kolumna pt. Sales Move pojawia się w kilkudziesięciu czasopismach branżowych w Stanach Zjednoczonych i Europie. Na co dzień, jako licencjonowany trener, prowadzi szkolenia i warsztaty dla menedżerów sprzedaży na całym świecie.

W swoim cotygodniowym newsletterze Sales Caffeine dzieli się cennymi informacji o sprzedaży i strategii z ponad 250 tysiącami subskrybentów. Wśród jego klientów znalazły się takie firmy jak: Coca-Cola, US Foodservice, Caterpillar, BMW, Verizon, MacGregor Golf, Hilton, IBM, Comcast Cable, Time Warner, Carlsberg, Metlife, GlaxoSmithKline, The New York Time.

Na zaproszenie „Harvard Business Review Polska” i ICAN Institute wystąpił podczas konferencji SALES MASTERCLASS: Mistrzostwo w sprzedaży (2012 r.)

Poznaj innych prowadzących