Katarzyna Głowackadyrektor HR w MicroStrategy, członek Rady Ekspertów Klubu HR

Katarzyna-Glowacka-Stewart
Specjalizacja
  • Rozwój przywództwa
  • Strategia HR
  • Komunikacja i budowanie relacji
  • Coaching

Tworzyła strategie HR w kilku międzynarodowych organizacjach, będących światowymi liderami branży paliwowej, informatycznej i bankowej. Pełniła funkcje m.in. dyrektora personalnego oraz członka kadry zarządzającej w SAP Polska, dyrektora departamentu rekrutacji i rozwoju w BZWBK, a obecnie objęła stanowisko dyrektora HR w MicroStrategy. Przez kilkanaście lat na wymienionych pozycjach zdobyła szeroką wiedzę i umiejętności w zarządzaniu takimi obszarami jak: zmiana, zasoby ludzkie, talenty, strategia firmy.

Tak bogate doświadczenie skłoniło ją do rozpoczęcia pracy jako niezależny konsultant i executive coach. Od lat pracuje z klientami korporacyjnymi oraz prywatnymi w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Holandii. Wśród jej klientów są takie firmy jak: Allianz, Bank BPH, Bank Pekao SA, Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, ING, Europapier, JohnsonDiversey, US Pharmacia, Wild, SAP i wiele innych.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz trzyletnie studia na największej i najstarszej amerykańskiej uczelni szkolącej coachów CoachUniversity. Swoją wiedzę poszerzała również na wielu innych zagranicznych kursach i szkoleniach. W 2006 r. zdała egzamin akredytacyjny International Coach Federation i jako trzecia osoba w Polsce otrzymała akredytację ICF.

Dzisiaj ma już za sobą ponad 1800 przeprowadzonych godzin coachingu. Jej publikacje dotyczące coachingu i HR ukazały się m.in. w „Manager Magazine”, „Pulsie Biznesu”, „Harvard Business Review Polska”. Swoją wiedzą dzieli się również w ramach Klubu HR, współtworząc Radę Ekspertów.

Poznaj innych prowadzących