Magdalena Kieferlingwykładowca ICAN Institute, strateg zarządzania zmianą, coach biznesowy, ekspert komunikacji i HR z ponad 15-letnim doświadczeniem

magdalena_kieferling
Specjalizacja
  • Zarządzanie zmianą
  • Coaching menadżerów
  • Komunikacja
  • Pokolenia w organizacjach
  • Kultura organizacyjna
  • Motywacja i zaangażowanie

Od 8 lat szkoli menedżerów, jak pracować z 20-latkami, by Ci pracowali z zaangażowaniem. Młodym menedżerom pokazuje, jak szybko i efektywnie odnaleźć się w nowej roli.

Ukończyła zarządzanie zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej oraz marketing medialny i public relations na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Ekspertka komunikacji, autorka szytych na miarę rozwiązań z obszaru zarządzania komunikacją, zasobami ludzkimi i zmianami kultury organizacyjnej. Koordynowała strategie w ponad 100 kampaniach i projektach na poziomie europejskim. Doradzała m.in. Mastercard, Tesco, Microsoft, Kraft, Sygma Bank – LaSer, Shell, Henkel, LU Polska, Wrigley Polska, BaByliss, Lotos, Michelin, Boeing. Odpowiadała za wprowadzenie do Polski linii lotniczych WIZZAir i easyJet. Brała udział w budowaniu kategorii probiotyków i wejściu na rynek Actimela (Danone), a koordynując komunikację PayPass (MasterCard), przekonała Polaków do płatności zbliżeniowych.

Kierowała komunikacją w McCann Worldgroup (McCAnn, MRM//McCAnn, Momentum, Weber Shandwick, Craft). W latach 2017-2018 pełniła funkcję Head of Communication w Burda International Polska. Wielokrotnie przeprowadzała procesy zmian organizacyjnych i rebrandingów. Doradzała ministrowi zdrowia w zakresie zmiany Kas Chorych na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Laureatka prestiżowych nagród w obszarze komunikacji, m.in. Silver Drum Award 2014 i brązowej statuetki KTR 2015. Autorka ponad 400 publikacji radiowych, internetowych i prasowych. Gościnnie wykłada w Szkole Głównej Handlowej, na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie SWPS. Prowadzi autorską rubrykę #KorpoGPS w branżowym magazynie „Prowly”.

Kocha podróże, odwiedziła już ponad 60 krajów. W 2007 r. jako pilot zwyciężyła w rajdzie samochodowym TransSyberia.

Poznaj innych prowadzących