Marcin Słomski, FCCAekspert w zakresie optymalizacji wartości przedsiębiorstw

slom
Specjalizacja
  • Finanse
  • Strategia
  • Model biznesowy
  • Przekształcenia kapitałowe
  • Fuzje i przejęcia
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów corporate finance oraz transakcji M&A. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach obejmujących przejęcia, sprzedaż i fuzje spółek, pozyskanie finansowania (wprowadzenie spółki na giełdę, emisję obligacji, pozyskanie długu), restrukturyzację zadłużenia, transakcje typu joint venture. Projekty realizował dla polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstw, zarówno w roli doradcy (CET – Clairfield International), jak również w funkcji dyrektora finansowego. Obecnie pełni rolę partnera zarządzającego w Private Venture Partners. Z ICAN Institute związany jest od 2014 roku.
Posiada międzynarodowe kwalifikacje ACCA. Jest absolwentem INSEAD (Certificate in Global Management), jednej z czołowych uczelni biznesowych na świecie. Ukończył studia podyplomowe z prawa dla menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego oraz finanse międzynarodowe i bankowość na Uniwersytecie Gdańskim. Studiował również w Rosji w ramach wymiany studenckiej w Moskiewskim Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych.
Lubi oglądać świat z różnych perspektyw – jest nurkiem technicznym certyfikowanym w organizacji PSAI (Master Diver, Advanced Nitrox, Full Cave, Sidemount), dzięki czemu może odwiedzać np. podwodne wraki i jaskinie. Jest także miłośnikiem wspinaczki (najwyższy szczyt – 6088 m.n.p.m. – zdobył w Andach) i podróży (zwiedził ponad 30 krajów na 5 kontynentach).

Poznaj innych prowadzących