Paula Wąsowska, DBAdoświadczony trener, wykładowca i praktyk biznesu

was
Specjalizacja
  • Zarządzanie innowacjami
  • Nowe technologie
  • Strategia
  • Komunikacja
  • Skuteczne prezentacje

Praktyk biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nowoczesnych technologii. Jest absolwentką Canadian Executive MBA University of Montreal, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles oraz Protocol School of Washington. Przez kilka lat mieszkała i pracowała w Dolinie Krzemowej w Kalifornii, gdzie zdobyła cenne doświadczenie z zakresu zarządzania procesem innowacji w firmie.

Jest ekspertem w dziedzinach związanych z internetem, a także rozwojem gospodarczym, innowacyjnością, handlem elektronicznym (e-commerce) oraz CSR. Pracowała w Cisco Systems jako dyrektor ds. rozwoju rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Jest współzałożycielką Internet Technologies Polska. Projektowała i implementowała model e-business oraz planowała strategię marketingu i sprzedaży dla Dell Computer Poland, współtworzyła strategię marketingową i komunikacyjną w firmie Nokia.

Członek rad nadzorczych firm i instytucji pozarządowych, wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, certyfikowana jako Master NLP.

Poznaj innych prowadzących