Paweł Motyldyrektor ICAN Leadership Lab

mot
Specjalizacja
  • Przywództwo
  • Podejmowanie decyzji
  • Kultura organizacyjna
  • Zarządzanie talentami

Jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami. W 2005 roku jako pierwszy Polak ukończył program trenerski w McClelland Center w Bostonie, a w 2015 roku uzyskał certyfikat executive coacha w Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coaching.

Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie. Z ICAN Institute związany jest od 2007 roku (do 2014 pełnił rolę dyrektora generalnego instytutu). Jest współzałożycielem i dyrektorem ICAN Leadership Lab oraz cenionym mówcą inspiracyjnym i konferencyjnym. Doradza zarządom wiodących firm w Polsce i za granicą, prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla menedżerów wysokiego szczebla (szkolił m.in. kadrę zarządzającą firm: Grupa PKN Orlen, Grupa Lotos, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Citibank Handlowy, BNP Paribas, Bank Pocztowy, AXA, AEGON, T-Mobile, Polkomtel, Play/P4, Grupa Energa, RWE Polska, Grupa Azoty, LW Bogdanka, Volvo). Występował razem z takimi autorytetami, jak Marshall Goldsmith, Dave Ulrich, Andy McAfee, Heike Bruch czy Joseph Badaracco.

Jest autorem nagrodzonej Złotą Sową 2014 książki Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji, która w zaledwie sześć tygodni stała się bestsellerem „Harvard Business Review Polska”.

Jako pasjonat wypraw wysokogórskich regularnie wspina się w Himalajach, Pamirze i Alpach. Fascynuje się również enologią, czyli tajnikami produkcji i pielęgnowania wina.

Poznaj innych prowadzących