Piotr Cieleckimówca, trener, coach współpracujący z kadrą zarządzającą najlepszych firm w Polsce i za granicą

Piotr-Cielecki
Specjalizacja
  • Budowanie skutecznych zespołów
  • Nowoczesne techniki sprzedażowe
  • Perswazyjne wystąpienia publiczne i biznesowe
  • Budowanie silnej i rozpoznawalnej marki
  • Efektywna komunikacja wpływu

Twórca 12 metod team-buildingowych na podstawie cyklu Kolba, łączących aktywność fizyczną z najnowszymi odkryciami psychologii w zakresie motywowania, komunikacji i sprzedaży. Doświadczenie praktyczne zdobywał na stanowiskach menedżerskich w firmach z branż ubezpieczeniowej, bankowej oraz farmaceutycznej.

Tworzył autorskie systemy sprzedaży w firmach ubezpieczeniowych i w bankach. Ponadto przez ponad trzy lata zajmował się budowaniem skutecznych zespołów w oparciu o najnowsze ustalenia psychocybernetyki i motywacji 3.0. Wtedy wyspecjalizował się w implementacji coachingowego modelu pracy z zespołem dla wyższej i średniej kadry menadżerskiej.

Od siedmiu lat jako coach, mówca motywacyjny i trener wspiera firmy w Polsce i za granicą w rozwoju pracowników, wydobywając ich pełny potencjał. Przeprowadził przez indywidualny proces coachingowy 379 menadżerów oraz poprowadził ponad 200 dni szkoleniowych z zakresu budowania zespołu i innych kompetencji menadżerskich. Liczby te stale rosną.

Prowadził szkolenia, warsztaty, prelekcje motywacyjne i coachingi dla wielu uznanych firm, w tym m.in.: Huawei Polska, Johnson & Johnson, McDonald’s, Samsung, Nationale Nederlanden, Credit Agricole, Philips, PKN Orlen, WWF.

Ma dyplom magistra filozofii na Uniwersytecie Łódzkim, a swoje umiejętności trenerskie oraz coachingowe udoskonalał podczas licznych kursów, w tym m.in. International Chamber of Commerce, Trainer’s Essential Skills, Advanced Trainer.

Poznaj innych prowadzących