Piotr Kardaekspert zarządzania sprzedażą, CRM i projektami

piotr-karda
Specjalizacja
  • Zarządzanie sprzedażą
  • CRM
  • Strategia i reorganizacja
  • Efektywność handlowców

Bogate doświadczenie w budowaniu kultury CRM w bankowości i ubezpieczeniach, opracowywaniu i zarządzaniu kampaniami CRM, tworzeniu programów sprzedażowych oraz szkoleniowych skłoniło go do dzielenia się wiedzą z innymi. Zawodowo był związany z takimi organizacjami jak PZU, Raiffeisen Polbank, Allianz, InterRisk. Przeszedł drogę przez wiele szczebli kariery – od agenta, trenera, przez szefa sprzedaży, aż po członka zarządu.

Z wykształcenia – inżynier budownictwa. Uczestniczył w wielu kursach, w tym m.in. w programie rozwojowym ICAN Institute Strategic Leadership Academy™. Pracując nad projektami, koncentruje się na finalnym kliencie, aby odczuł on realną zmianę. Analizuje, które potrzeby są najważniejsze, jakie czynniki mają największy wpływ na poprawę wyniku.

Pasjonat CRM. Wdrożył od zera CRM w banku oraz wprowadził CRM i określił wartość klienta w grupie ubezpieczeniowej. Zrealizował wiele projektów w zakresie zarządzania sprzedażą, które obejmowały takie działania jak reorganizacja struktur, ustandaryzowanie pracy menedżerów czy wprowadzenie systemów motywacyjnych koncentrujących się na cross-sell.

Prowadzi szkolenia z zarządzania sprzedażą dla wielu uznanych firm w Polsce, wspierając je w opracowywaniu i wdrażaniu systemów pozwalających realizować cele biznesowe. Pomaga również handlowcom w przyswojeniu nowych zasad sprzedaży w cyfrowym świecie. Obecnie pełni funkcję członka zarządu i dyrektora operacyjnego w firmie z sektora pożyczek pozabankowych – Wandoo Poland.

Obejrzyj nagranie

Poznaj innych prowadzących