prof. Dave Ulrichświatowy autorytet zarządzania zasobami ludzkimi

urlich

Jeden z najważniejszych autorytetów zarządzania kapitałem ludzkim na świecie. Wyróżniony ponad 30 nagrodami przez najważniejsze organizacje biznesowe i media branżowe. Fast Company uznał go za jednego z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych myślicieli biznesu. Autor ponad 200 artykułów i 25 książek, w tym bestsellerowego Kodu przewodzenia (The Leadership Code: Five Rules To Lead).

Ulrich jest profesorem biznesu Ross School of Business Uniwersytetu Michigan oraz współzałożycielem RBL Group – firmy konsultingowej, która przeprowadziła projekty diagnostyczne i zmiany dla ponad połowy firm z listy Fortune 200.

Ulrich pomaga liderom w zbudowaniu osobistej i organizacyjnej marki przywódczej; działom HR i profesjonalistom w tworzeniu wartości, a także firmom w dostosowaniu kultury organizacyjnej do oczekiwań klienta. Dla General Electric zaprojektował i wdrożył ograniczający biurokrację program „Workout”. Ulrich zasiada również w radzie dyrektorów kompanii Herman Miller, jest członkiem National Academy of Human Resources oraz kuratorem Uniwersytetu Południowej Wirginii.

Dave Ulrich był gościem specjalnym konferencji „Kod przewodzenia” organizowanej przez ICAN Institute i „Harvard Business Review Polska” (2014).

Poznaj innych prowadzących