Hej, fajnie, że wpadłeś do nas!

Wydarzenie już się odbyło, ale szykujemy nową edycję.
Sprawdź, co przygotowaliśmy!

W nas jest siła biznesu!
Warsztaty dla kobiet

Dołącz do wyjątkowej, trzeciej już edycji warsztatu dla kobiet, które chcą być liderkami w biznesie. Nasz wyjątkowy 3-dniowy warsztat to połączenie inspirującej lekcji biznesu i jogi, która pozwoli Ci pozytywnie naładować baterie do działania. To spotkanie w gronie kobiet z pasją, niezwykłą energią i odważnymi planami. Sprawdź, czego się dowiesz i dlaczego nie powinno Cię zabraknąć na warsztacie:

  • Zdobędziesz wskazówki od ekspertów, jak rozwijać swoją karierę i stać się efektywniejszą liderką.
  • Zyskasz nowy pomysł na zarządzanie, zgłębiając przełomową koncepcję Przywództwa MSC.
  • Poznasz ciekawe, wartościowe osoby z świata biznesu i poszerzysz swoją sieć kontaktów (networking).
  • Otrzymasz prestiżowy certyfikat, potwierdzający zdobycie nowej wiedzy i kompetencji.

Czego się dowiesz?

Poznaj najważniejsze zagadnienia, które poruszymy na warsztacie.

Na jakim etapie kariery jesteś i na czym powinnaś się skoncentrować, aby skutecznie ją rozwijać i osiągnąć sukces?

Przywództwo MSC (mindfulness, selflessness, compassion), czyli jak stać się Transformacyjną Przywódczynią, która inspiruje ludzi do własnych inicjatyw, proaktywności i innowacyjności?

Jak mądrze i etycznie używać władzy jako atrybutu liderki do realizacji celów osobistych, organizacyjnych i społecznych?

Jak podejmować dobre decyzje w warunkach dylematu? Poznaj najważniejsze kryteria, które pomogą Ci dokonać słusznego wyboru.

Biochemia mózgu i DNA osobowości: jak biologia determinuje to, kim jesteśmy? Jak odkryć naturalny potencjał zakodowany w genach?

Jak zarządzać odpornością psychiczną? Praktyczne zastosowanie modelu SEEDS jako narzędzia każdej liderki.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?

Inspirujące znajomości na dłużej

Spotkasz się z kobietami podobnymi do Ciebie. Chcących śmiało sięgać po więcej i dbających o swój rozwój. Atmosfera warsztatu sprzyja poczuciu siostrzeństwa w biznesie i wspólnemu pokonywaniu trudności. Wymienisz się doświadczeniami i nawiążesz nowe kontakty – być może nie tylko biznesowe, a autentyczne przyjaźnie.


3 dni pełne wiedzy i inspiracji

Otrzymasz inspiracje od Andrzeja Jacaszka, menedżera z ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu i Aleksandry Przegalińskiej, jednej z najsłynniejszych kobiet w świecie AI. Wystąpi też Ania Łakomy, badaczki neuronauki. Czeka na Ciebie duża dawka wiedzy gotowej do zastosowania już pierwszego dnia po powrocie z warsztatu!


Wyciszenie i relaks z jogą

Coś dla ciała i umysłu, czyli zajęcia z jogi. Zrelaksujesz się, uwolnisz napięcie z ciała i wyciszysz się. Jako liderki jesteśmy stale narażone na stres i trudne sytuacje. Joga pozwoli Ci złapać duchową równowagę i zregenerować się. Naładuj się dobrą energią!

Gdzie się spotkamy?

Warsztat odbędzie się w Hotelu Narvill Conference & Spa, położonym wśród zieleni nad brzegiem Narwi w Serocku. To jedynie 40 minut od centrum Warszawy. Odpocznij od zgiełku miasta i w pięknym, relaksującym otoczeniu zadbaj o swój rozwój. Zrób sobie przerwę od codzienności i skup się na sobie jako liderce!

Poznaj naszych ekspertów

Andrzej Jacaszek, DBA

Andrzej Jacaszek, DBA

Wiceprezes i dyrektor zarządzający ICAN Institute

Wiceprezes i dyrektor zarządzający ICAN Institute, współtwórca magazynów "MIT Sloan Management Review Polska" oraz "ICAN Management Review" – tytułów, które kształtują nowe pokolenia przywódców i kadry zarządzającej. W latach 2004-2005 pełnił funkcję Wiceministra Finansów RP w rządzie premiera Marka Belki. Od marca 2004 roku jest wykładowcą i trenerem biznesu w ICAN Institute. Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach zarządzania strategicznego, procesów sprzedaży i marketingu, a także modeli przywództwa sprawdzających się w dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Doświadczenie biznesowe zdobywał jako top executive wielu spółek. Pracował m.in. dla: Medicover Holding BV jako dyrektor Grupy ds. Sprzedaży i Marketingu, Norwich Union jako country manager of life and pension operations Poland, Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Norwich Union SA jako prezes zarządu, TUiR Warta SA jako wiceprezes zarządu, Agros Holding SA jako dyrektor Grupy ds. Sprzedaży i Marketingu oraz dla B.P.S. Consultants Poland Sp. z o.o. jako prezes zarządu.

Ukończył Master of Business Administration w Carlson School of Management i Doctor of Business Administration w Polskiej Akademii Nauk. "

Wiceprezes ICAN Institute, współtwórca magazynów ""MIT Sloan Management Review Polska"" oraz ""ICAN Management Review"" – tytułów, które kształtują nowe pokolenia przywódców i kadry zarządzającej. W latach 2004-2005 pełnił funkcję Wiceministra Finansów RP w rządzie premiera Marka Belki. Od marca 2004 roku jest wykładowcą i trenerem biznesu w ICAN Institute.

Specjalizuje się m.in. w zagadnieniach zarządzania strategicznego, procesów sprzedaży i marketingu, a także modeli przywództwa sprawdzających się w dynamicznym i złożonym otoczeniu rynkowym. Doświadczenie biznesowe zdobywał jako top executive wielu spółek. Pracował m.in. dla: Medicover Holding BV jako dyrektor Grupy ds. Sprzedaży i Marketingu, Norwich Union jako country manager of Life & Pension Operations Poland, Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Norwich Union SA jako prezes zarządu, TUiR Warta S.A. jako wiceprezes zarządu, Agros Holding S.A. jako dyrektor Grupy ds. Sprzedaży i Marketingu oraz dla B.P.S. Consultants Poland Sp. z o.o. jako prezes zarządu.

Otrzymał tytuły: Doctor of Business Administration w Polskiej Akademii Nauk, Master of Business Administration w Carlson School of Management University of Minnesota oraz Magistra Inżyniera Nawigatora Morskiego w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni.

dr hab. Aleksandra Przegalińska

dr hab. Aleksandra Przegalińska

Filozof i futurolog

Jest filozofem i futurologiem, jedną z najbardziej uznanych w Polsce specjalistek w obszarze sztucznej inteligencji. Ponadto zajmuje stanowisko prorektora oraz wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest autorką badań prowadzonych na Massachusetts Institute of Technology.

Anna Connor-Łakomy

Anna Connor-Łakomy

Konsultantka, Trenerka i Badaczka specjalizująca się w neuronauce,

Pracuje na kanwie samoświadomego, autentycznego przywództwa, wspiera w rozwoju i buduje efektywne, różnorodne zespoły oraz zapewnia wyniki dzięki precyzyjnej głebokiej diagnozie, wzrostowi świadomości i komunikacji. Jedna z nielicznych certyfikowanych w Europie konsultantek Neurocolor. Pracuje w metodzie brain-based coachingu certyfikowanej przez Neuroleadership Institute. Jest także certyfikowanym Scrum Masterem i Assessorem.

Socjolog, absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych oraz PR i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim oraz stypendysta Northeastern Illinois University w Chicago. Doktorantka na Uniwersytecie Complutense w Madrycie, specjalizująca się w badaniach tożsamości i neuronauce społecznej.

Agenda

16.00 - 18.00
Przyjazd do hotelu
19.30
Powitalna kolacja

07.00-09.00
Śniadanie
10.30-12.00

Warsztat „Transformacyjnie przywództwo kobiet” – prowadzony przez Andrzeja Jacaszka, DBA

Tematy poruszane na warsztacie:

Część 1 – Transformacyjna Przywódczyni.

  • Przywództwo MSC (mindfulness, selflessness, compassion).
  • Trzy obszary w jakich funkcjonuje Transformacyjna Przywódczyni:
    • Wewnętrzny: Twoja samoświadomość, kim jesteś dla samej siebie w roli, którą wypełniasz, jak kierujesz sobą? Jak zrozumieć siebie, jak sobą kierować jako przywódczyni MSC?
    • Środkowy: świadomość ludzi, kim są twoi ludzie, jak nimi kierujesz jako liderka MSC?
    • Zewnętrzny: świadomość organizacyjna w Twoim przedsiębiorstwie, jak nią kierujesz, na podstawie jakich przesłanek formalnych i nieformalnych? Jak rozumiesz swoją organizacje jako liderka MSC?

Część 2 – Skuteczna władza i jej wymiary.

  • Władza, jako atrybut lidera do realizacji celów osobistych, organizacyjnych, społecznych i innych.
  • Wymiar osobisty i sytuacyjny władzy liderki. Jak podejmować decyzje w warunkach dylematu? Kryteria podejmowania decyzji w sytuacji wyboru między tym co dobre i tym co słuszne.
  • Wymiar relacyjny i pozycyjny władzy liderki. Jak wykorzystać relacje do budowania i wzmacniania władzy pozycyjnej?
  • Wymiar dynamiczny władzy – praktyczne porady dla liderek w zróżnicowanym otoczeniu społeczno – kulturowym.
12.00-13.00
Czas wolny
13.00-14.00
Obiad
14.00-15.00
Czas wolny
15.00-16.30

Gr 1: JOGA; Gr 2: warsztat „Neurolab” - prowadzony przez Annę Connor- Łakomy

Tematy poruszane na warsztacie:

  • Efektywność przywódcza - relacja testosteronu z estrogenem
  • Czy istnieje mózg męski albo kobiecy?
  • Styl przywódczy a płeć
  • Uniwersalne czynniki wpływające na efektywność przywódczą- co kobietom zabiera środowisko i socjalizacja?
  • Narzędzia do pracy indywidualnej w ramach post-work (FTI, EQSQ, GMQ).
17.00-18.30
Gr 1: warsztat „Neurolab” - prowadzony przez Annę Connor- Łakomy; Gr 2: JOGA
19:00 – 20:00
Kolacja w formie bufetu

07.00-09.00
Śniadanie
10.00-11.00

Power speech „Sztuczna inteligencja- przyjaciel czy wróg?”- dr hab. Aleksandra Przegalińska

Tematy poruszane podczas wystąpienia:

  • Co czują maszyny?
  • Dokąd zaprowadzi nas rozwój technologii?
  • Sztuczna inteligencja - przyjaciel czy wróg?
  • Uczenie maszynowe (machine learning).
  • Jak będzie wyglądać nasza przyszłość z technologiami?
12.00
Wyjazd