Inwestuj inteligentnie w ludzi!

Smart digital learning

Knowing is not enough; we must apply.
Willing is not enough; we must do.

Johann Wolfgang von Goethe
  • 30 tematów m.in.: zarządzanie, marketing, motywowanie, strategia, sprzedaż
  • 24/7 dostęp bez limitu iPad, iPhone, Android, on-line
  • 100% praktycznej wiedzy światowe źródła, w j. polskim, symulacje, certyfikacja
  • 52 godziny wideo Zgłoś udział wideo zaproszenie

ICAN Business Advisor® to kompleksowy program rozwoju kompetencji z zakresu:

Zarządzanie
strategiczne

Każda organizacja to skomplikowany mechanizm, w którym ważne jest sprawne funkcjonowanie wszystkich jego elementów. Umiejętności myślenia strategicznego, opracowania oraz realizacji strategii, innowacyjności oraz inicjowania zmian pozwolą Twojej firmie dynamicznie się rozwijać i osiągnąć trwałą przewagę konkurencyjną.

 sprawdź >> 

Marketing
i sprzedaż

Umiejętności efektywnej realizacji strategii marketingowej, zwiększania sprzedaży przy jednoczesnym obniżaniu kosztów oraz pozyskiwania i utrzymywania dotychczasowych klientów są kluczem do sukcesu firmy na rynku. Sięgnij po niego, rozwijając z IBA® nowe kompetencje u swoich pracowników!

 sprawdź >> 

Biznes
i finanse

Chciałbyś, aby Twój zespół potrafił precyzyjnie określać rentowność przedsięwzięć biznesowych i planować budżety projektów w taki sposób, by później uniknąć niemiłych niespodzianek i nadprogramowych kosztów? Zapewnij im dostęp do gotowych narzędzi i prostych wskazówek, które pomogą im poruszać się pewnie w świecie finansów.

 sprawdź >> 

Efektywność
osobista

Tylko menedżer, który potrafi zadbać o własną efektywność, jest w stanie skutecznie prowadzić zespół i pewnie zarządzać firmą w dłuższej perspektywie. Zadbaj o stałe doskonalenie indywidualnych kompetencji liderów w Twojej firmie, czerpiąc z najskuteczniejszych praktyk zgromadzonych w ramach bogatych zasobów wiedzy IBA®!

 sprawdź >> 

Zarządzanie
i przywództwo

Za wskaźnikami wzrostu organizacji kryje się przede wszystkim praca wielu ludzi, dlatego zarządzanie pracownikami to jedna z najważniejszych kompetencji lidera. Dzięki modułom IBA® Twoi menedżerowie zyskają umiejętności budowania zmotywowanego i zaangażowanego zespołu oraz koordynowania jego prac.

 sprawdź >> 

Komunikacja
w biznesie

Zadbaj o efektywną informację zwrotną w Twojej firmie i rozwijaj u menedżerów umiejętności najlepszych negocjatorów. Dzięki praktycznym ćwiczeniom programu IBA® Twoja kadra zarządcza pozna najskuteczniejsze mechanizmy perswazji i sprawdzone sposoby budowania efektywnych relacji biznesowych.

 sprawdź >> 

Ciesz się natychmiastowymi efektami

Sięgnij po bogactwo praktycznych narzędzi biznesowych

ICAN Business Advisor® to jedyny w Polsce tak kompleksowy, aktualizowany w czasie rzeczywistym program rozwoju kompetencji menedżerskich online

Każdemu modułowi szkoleniowemu towarzyszą liczne narzędzia wdrożenia, które od razu pozwalają użytkownikowi stosować nowe rozwiązania w codziennej praktyce.

Dzięki unikalnej formule program świetnie sprawdza się zarówno w dużych korporacjach, jak i mniejszych firmach, które mają ambicje stać się liderami w swoich branżach.

W przypadku wyboru szkoleń chyba nikogo nie stać na eksperymenty: to inwestycja, która musi przekładać się na konkretne rezultaty. Dlatego ICAN Business Advisor® jest najlepszym wyborem: zarówno dla firm, jak i indywidualnych osób, które potrzebują nowych narzędzi i kompetencji biznesowych.


dr Witold Jankowski
prezes ICAN Institute,
redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”

ICAN Business Advisor® to:
  • narzędzie budujące atrakcyjny wizerunek pracodawcy oraz zaangażowanie pracowników
  • silne wsparcie dla działów HR i certyfikowany rozwój podwładnych
  • kompendium sprawdzonych, zawsze aktualnych narzędzi biznesowych
  • program rozwojowy gwarantujący maksymalne korzyści przy minimalnych kosztach
  • łatwy dostęp do wiedzy w trybie 24/7, za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona
  • rozwiązania globalnych liderów dostosowane do realiów polskiego rynku

Wybierz obszar, w którym chcesz rozwijać swoich pracowników:

Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem ICAN Business Advisor® w swojej firmie, zostaw poniżej swoje dane: skontaktujemy się z Tobą!

Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Firma
Stanowisko

Administratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania ksiażki. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.