Światowe rozwiązania dostosowane do wyzwań sprzedaży w Polsce

Jak zwiększyć sprzedaż, jednocześnie obniżając jej koszt? Jak, wdrażając skuteczną strategię sprzedaży, zdobyć lojalność klienta, unikając walki ceną? Co zrobić, aby uniknąć porażek rekrutacyjnych i zatrudniać tylko te osoby, które rzeczywiście będą osiągać sukcesy w sprzedaży?

Kupujemy dziś zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Z tego powodu stare metody zarządzania sprzedażą oraz techniki sprzedażowe przestają działać. Czas na nowe podejście i nowe narzędzia, które sprawdzają się tu i teraz, przekładając się na realny wzrost przychodów!

Programy ICAN Total Selling™ dostarczą Ci niezbędnej wiedzy i rozwiązań, które pozwolą uczynić ze sprzedaży przewagę konkurencyjną Twojej firmy – tak aby klienci z wielu dostępnych ofert wybierali właśnie Twoją.

ICAN Institute w niezwykle innowacyjny sposób uczy przełamywania barier, którymi czasem sami mimowolnie się otaczamy poprzez wybieranie ciągle na nowo tych samych rozwiązań.

Katarzyna Rudzka-Kęsik
prezes zarządu, Energa-Operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. z o.o.

Konkretne narzędzia, konkretne efekty

Programy linii ICAN Total Selling™ rozwijają zarówno miękkie, jak i twarde umiejętności menedżerskie, które przekładają się na:

Lepsze wyniki sprzedaży
Krótszy czas szkolenia nowych sprzedawców
Trafniejsze wybory rekrutacyjne
Sprawniejszy proces sprzedaży
Skuteczność i motywację zespołu handlowców
Optymalizację kosztów

Dzięki ICAN Total Selling™ skróciliśmy proces wdrażania nowych sprzedawców z 12 do 6 miesięcy.

Paweł Węcłowski
dyrektor sprzedaży, Volvo Trucks Poland

Współpracujemy z największymi światowymi autorytetami zarządzania

Uczestnicy naszych programów poznają sprawdzone praktyki rekomendowane przez mistrzów. Dzięki intensywnym warsztatom, dostosowaniu do polskiego kontekstu biznesowego oraz licznym narzędziom wdrożenia możesz stosować nowe rozwiązania we własnej firmie od razu po zakończeniu sesji.

Neil Rackham

guru świata sprzedaży,
autor przełomowej metody SPIN Selling

Linda Richardson

uznany coach i autorytet
zarządzania sprzedażą

prof. Andris Zoltners

założyciel ZS Associates,
autor bestsellerów nt. sprzedaży

prof. Hermann Simon

światowy autorytet w obszarach
strategii, marketingu i pricingu

Colleen Stanley

autorka metody EiSelling,
ceniony trener sprzedaży

Dave Kurlan

pionier naukowego podejścia
w rozwoju sił sprzedaży

Wybierz swój program rozwoju:

Programy rozwojowe spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających menedżerów

Programy ICAN Total Leadership™ zostały stworzone z myślą o osobie takiej, jak Ty: wymagającej, nastawionej na rozwój, ceniącej swój czas. Wyróżniają je:

  • metodyka ICAN Smart Learning™, na którą składają się metoda blended learning, harwardzka metoda pracy na studiach przypadków, indywidualna diagnoza uczestników, podejście evidence based management, stała aktualizacja wiedzy i narzędzi oraz nastawienie na praktykę
  • wygodna formuła: tylko dwa dni szkoleniowe w miesiącu oraz możliwość odrabiania zajęć
  • prestiżowy certyfikat: absolwenci wszystkich naszych programów otrzymują oficjalne potwierdzenie zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • unikalna gwarancja korzyści: w przypadku braku satysfakcji oferujemy uczestnikowi całkowity zwrot kosztów szkolenia, dlatego biorąc udział w naszych programach niczego nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

ICAN Institute w niezwykle innowacyjny sposób uczy przełamywania barier, którymi czasem sami mimowolnie się otaczamy poprzez wybieranie ciągle na nowo tych samych rozwiązań.

Katarzyna Rudzka-Kęsik
prezes zarządu, Energa-Operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. z o.o.