Dla nas wartości to więcej niż deklaracje.
My żyjemy nimi na co dzień

Większość firm deklaruje przywiązanie do wartości – mają pięknie brzmiącą misję oraz zdefiniowaną wizję rozwoju pracowników. W wielu przypadkach na deklaracjach się jednak kończy: za okrągłymi obietnicami nie idzie ich realizacja. My działamy inaczej.

W ICAN Institute jesteśmy przekonani, że strategia i wdrożenie są tym samym. Dlatego każdego dnia koncentrujemy się na tym, aby przekazywać przedsiębiorstwom i menedżerom unikalną wiedzę, inspiracje oraz praktyczne narzędzia. Jako wydawca „Harvard Business Review Polska” oraz organizator programów rozwojowych i konferencji biznesowych jesteśmy liderem w zakresie dostarczania najwyższej jakości sprawdzonych rozwiązań.

Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Poznaj naszych pracowników i partnerów – zobacz, dlaczego chcą pracować właśnie z nami.

Poznaj Dawida na LinkedIn

Poznaj Paulę na LinkedIn

Poznaj Adriannę na LinkedIn

Poznaj Jacka na LinkedIn

Poznaj Agnieszkę na LinkedIn

Dołącz do nas! Sprawdź aktualne oferty pracy »

Jesteś studentem? Chcesz nauczyć się biznesu w praktyce?

Dzisiejsze studia często przypominają poczekalnię: zaczynasz i kończysz je w tym samym miejscu. To właśnie dlatego na rynku pracy wygrywają ci, którzy są aktywni, wychodzą przed szereg, nieustannie wymagają od siebie więcej.

Jeśli jesteś taką osobą i jeśli – tak jak nam – bliskie są ci przedsiębiorczość, uczciwość i zaangażowanie, zacznij swoją karierę w najlepszym do rozwoju miejscu. U nas nie będziesz parzył kawy i kserował tony dokumentów. Nasi stażyści i młodzi współpracownicy są częścią kluczowych projektów i realizują konkretne wyzwania. Zdobywają praktyczne doświadczenie oparte na solidnych fundamentach najlepszej, harwardzkiej wiedzy.

W ICAN Institute możesz łączyć studia z pracą. Niemożliwe? Poznaj historię naszych pracowników, którzy rozwijają się wraz z nami.

Poznaj Ewelinę na LinkedIn

Letnia akademia talentów

Nie masz pomysłu na wakacje? Chcesz zweryfikować swoje umiejętności i pokazać, co potrafisz? A dodatkowo lubisz wyzwania? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy możliwość spędzenia okresu wakacyjnego w nietypowy sposób!

Gdzie i dlaczego?

Letnia akademia talentów to nasz program praktyk letnich, który da okazję poznania specyfiki pracy w najlepszej firmie szkoleniowej – a może także otworzy drogę do dalszej kariery zawodowej. Jako uczestnik praktyk będziesz mógł wykorzystać ten czas na zdobycie cennego, praktycznego doświadczenia w gronie wybitnych specjalistów.

Dla kogo?

Zapraszamy utalentowanych studentów III, IV i V roku studiów (preferowane kierunki związane z działalnością ICAN Institute lub pokrewne).

Jak długo?

Okres wakacyjny (od 1 do 3 miesięcy, ok. 6 godzin dziennie).

Obecnie poszukujemy kandydatów do działów: HR, Consulting, Szkolenia

Nie zwlekaj, rozpocznij swą karierę razem z nami – już dziś! Zapraszamy do aplikowania!

Szukasz ciekawego stażu? Chcesz rozpocząć z nami swoją karierę? Daj znać! »

Wiemy, że rekrutacja to stresujący proces. Dlatego gramy według jasnych reguł

Jeśli podzielasz nasze wartości i chcesz związać się z naszą firmą – skontaktuj się z nami. Prowadzimy rekrutację według przejrzystego scenariusza.

  • Wykonaj pierwszy krok – znajdź ofertę dla siebie i wyślij zgłoszenie.
  • Pracownicy naszego działu HR przeanalizują Twoje zgłoszenie – możesz zostać poproszony o wypełnienie uzupełniającego zadania lub testu, które dodatkowo ocenią Twoje predyspozycje.
  • W możliwie najszybszym terminie otrzymasz informację zwrotną – zaprosimy Cię na rozmowę lub podziękujemy za udział w rekrutacji.
  • Spotkamy się, aby poznać się bliżej – odpowiemy na Twoje pytania, zadamy kilka własnych i opowiemy Ci o naszych oczekiwaniach.
  • Oczekuj szybkiej decyzji – w ciągu 7 dni otrzymasz informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacji.

Już wiesz, kim jesteśmy i jak pracujemy – czas na Twoją decyzję!

Poniżej znajdziesz nasze aktualne ogłoszenia. Jeśli nie widzisz takiego, które odpowiada Twoim kwalifikacjom, a uważasz, że razem możemy stworzyć świetny zespół – napisz do nas na rekrutacja@hbrp.pl.

Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania!

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać.
Na Twoje pytania z przyjemnością odpowie Aneta Maj, koordynatorka działu HR.

T: 664 932 592
M: a.maj@hbrp.pl