Dla nas wartości to więcej niż deklaracje.
My żyjemy nimi na co dzień

Większość firm deklaruje przywiązanie do wartości – mają pięknie brzmiącą misję oraz zdefiniowaną wizję rozwoju pracowników. W wielu przypadkach na deklaracjach się jednak kończy: za okrągłymi obietnicami nie idzie ich realizacja. My działamy inaczej.

W ICAN Institute jesteśmy przekonani, że strategia i wdrożenie są tym samym. Dlatego każdego dnia koncentrujemy się na tym, aby przekazywać przedsiębiorstwom i menedżerom unikalną wiedzę, inspiracje oraz praktyczne narzędzia. Jako wydawca „Harvard Business Review Polska” oraz organizator programów rozwojowych i konferencji biznesowych jesteśmy liderem w zakresie dostarczania najwyższej jakości sprawdzonych rozwiązań.

Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Poznaj naszych pracowników i partnerów – zobacz, dlaczego chcą pracować właśnie z nami.

Poznaj Dawida na LinkedIn

Poznaj Paulę na LinkedIn

Poznaj Adriannę na LinkedIn

Poznaj Jacka na LinkedIn

Poznaj Agnieszkę na LinkedIn

Dołącz do nas! Sprawdź aktualne oferty pracy »

ICAN Academy 2.0 – zapraszamy do rakiety rozwoju

Jesteśmy organizacją wiedzową. Uważamy, że jest to nie tylko nasz wyróżnik, ale przede wszystkim zobowiązanie do ciągłego rozwijania się. Dlatego wszystkie osoby pracujące w ICAN Institute otrzymują dostęp do platformy ICAN Academy 2.0.

To wyjątkowe narzędzie, które nie tylko przybliża działalność całej firmy, ale przede wszystkim – w oparciu o unikalne harwardzkie materiały i doświadczenie polskich liderów –  pozwala zespołowi rozwijać się w wielu obszarach.

ICAN Academy 2.0 to także zaawansowana platforma wdrożeniowa. Dzięki niej poznasz strukturę naszej firmy, nasze produkty, ale przede wszystkim przed przyjściem na pokład będziesz wiedział na jakich zasadach działamy.

W ramach ICAN Academy 2.0 udostępnione są cztery ścieżki indywidualnego rozwoju:

  • Personal Effectiveness & Communication Master,
  • Top Business Skills Master,
  • Strategy Master,
  • Leadership Master.

Jako pracownik ICAN Institute już od swojego pierwszego dnia dostajesz dostęp do unikalnego narzędzia osobistego rozwoju!

Chcesz się rozwijać? Sprawdź aktualne oferty pracy »

Jesteś studentem? Chcesz nauczyć się biznesu w praktyce?

Dzisiejsze studia często przypominają poczekalnię: zaczynasz i kończysz je w tym samym miejscu. To właśnie dlatego na rynku pracy wygrywają ci, którzy są aktywni, wychodzą przed szereg, nieustannie wymagają od siebie więcej.

Jeśli jesteś taką osobą i jeśli – tak jak nam – bliskie są ci przedsiębiorczość, uczciwość i zaangażowanie, zacznij swoją karierę w najlepszym do rozwoju miejscu. U nas nie będziesz parzył kawy i kserował tony dokumentów. Nasi stażyści i młodzi współpracownicy są częścią kluczowych projektów i realizują konkretne wyzwania. Zdobywają praktyczne doświadczenie oparte na solidnych fundamentach najlepszej, harwardzkiej wiedzy.

W ICAN Institute możesz łączyć studia z pracą. Niemożliwe? Poznaj historię naszych pracowników, którzy rozwijają się wraz z nami.

Szukasz ciekawego stażu? Chcesz rozpocząć z nami swoją karierę? Daj znać! »

Wiemy, że rekrutacja to stresujący proces. Dlatego gramy według jasnych reguł

Jeśli podzielasz nasze wartości i chcesz związać się z naszą firmą – skontaktuj się z nami. Prowadzimy rekrutację według przejrzystego scenariusza.

  • Wykonaj pierwszy krok – znajdź ofertę dla siebie i wyślij zgłoszenie.
  • Pracownicy naszego działu HR przeanalizują Twoje zgłoszenie – możesz zostać poproszony o wypełnienie uzupełniającego zadania lub testu, które dodatkowo ocenią Twoje predyspozycje.
  • W możliwie najszybszym terminie otrzymasz informację zwrotną – zaprosimy Cię na rozmowę lub podziękujemy za udział w rekrutacji.
  • Spotkamy się, aby poznać się bliżej – odpowiemy na Twoje pytania, zadamy kilka własnych i opowiemy Ci o naszych oczekiwaniach.
  • Oczekuj szybkiej decyzji – w ciągu 7 dni otrzymasz informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacji.

Już wiesz, kim jesteśmy i jak pracujemy – czas na Twoją decyzję!

Poniżej znajdziesz nasze aktualne ogłoszenia. Jeśli nie widzisz takiego, które odpowiada Twoim kwalifikacjom, a uważasz, że razem możemy stworzyć świetny zespół – napisz do nas na rekrutacja@hbrp.pl.

Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania!

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać.
Na Twoje pytania z przyjemnością odpowie Aneta Maj, koordynatorka działu HR.

T: 664 932 592
M: a.maj@hbrp.pl