Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ADP, w skali globalnej pandemia doprowadziła do czterokrotnego wzrostu liczby przepisów z zakresu prawa pracy. To postawiło działom HR nowe zadania związane z cyfryzacją, cyberbezpieczeństwem i zachowaniem płynności procesów. Dowiedz się, w jaki sposób firmom, w krótkim czasie udało się zoptymalizować swoje działania i uzyskać przewagę rynkową.
Podczas webinarium zorganizowanego wspólnie z ICAN Institute Anna Barbachowska, Country HR Business Partner w ADP, zwróciła uwagę, że digitalizacja nie jest procesem liniowym, a należy ją traktować bardziej jak wielowymiarowe działania dotykające wielu obszarów danych organizacji i wszystkich pracowników. Jak wynika z badań GfK, z transformacją cyfrową najlepiej radzą sobie takie działy jak księgowość, HR i logistyka – w ich wypadku przedsiębiorstwom udało się zdigitalizować aż 80% procesów. Digitalizacja wiąże się z przejściem na cyfrowe podpisywanie umów, czy zmianą procesów wewnętrznych dotyczących obiegu dokumentów.
Obejrzyj pełen zapis rozmowy prowadzonej przez Natalię Piasecką z ICAN Institute z ekspertami ADP, aby poznać odpowiedzi na pytania:
Dlaczego digitalizacja procesów zwiększa efektywność przedsiębiorstwa?
Jak zmiany legislacyjne wpłynęły na zatrudnianie nowych pracowników?
W jaki sposób wykorzystując nowe technologie zwiększyć elastyczność w zakresie zatrudniania nowych pracowników?
Na co zwrócić uwagę w doborze dostawców technologii do działów HR?
W webinarium udział wzięli: Anna Barbachowska, Country HR Business Partner, ADP, Tomasz Czerkies, radca prawny, ADP Polska, Sylwia Poloczek, Transition Coordinator, ADP Polska, a także Anna Jakubiec, Personnel Administration Manager, ADP Polska.